| anonim_4396 a întrebat:

Hei urgent TPU! Spuneti-mi un film foarte de groaza de care te sperii calumea pentru o seara petrecuta cu prietena mea. E urgent va roog cat mai multe raspunsuri. Funda♥♥!

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Ce recomandari penibile pentru filme de groaza. Daca nu are 13 ani nu ii pune filmele respective, cel mai puternic sentiment care vor reusi sa il dezvolte prietenei tale va fi fie dezgustul fie plictiseala. Drag me to hell, Devil 2010, The exorcist:the beginning, the exorcism of emily rose, a haunting in connecticut. Astea sunt filme de groaza, in adevaratul sens al cuvantului (desi dupa un anumit punct nici macar astea nu te mai sperie). Vizionare placuta; iti zic eu ca o sa se lipeasca de tine ca scaiul, numa in brate o sa o tii tot filmul. Vizionare placuta man

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Scary Movie laughing toate partile rolling on the floor iti spun eu s-ar putea sa fie mai bine ca un film de groaza.

| ILoveVampires a răspuns:

The Ring este cel mai infricosator film pe care il stiu laughing

| ThePunisher a răspuns:

Filmele din seria 'Saw'... Nu am mai vazut ceva atat de groaznic, dar nici nu imi mai trebuiehee hee

Întrebări recente