| DanyXhell a întrebat:

Ceva jocuri de groaza?
P. s. Da sa te sperii calumea, cu castile seara!
fundita.

3 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Seria penumbra, fear 3, Dead space 1 si 2 ai grija ca intepenesti mai ales la hardcore si insane, Left 4 dead 2, Cryostasis ai grija ca te ia pe neprevazuta.Astea sum cam toate si da le-am jucat si merita jucate.

| Rayus a răspuns:

Stiam eu unu de groaza.Erai intr-un cimitar seara deodata iesiau scheleti, zombie si trebuia sai omori na dra-cu stie.La nicelu doi stiu ca erai intr-un castel erau vampiri se aujeau zgomote ciudate, fantome si mai erau niste zombi cu capu in mana si in cealalta un topor.Na i de mult jocu da nu mai stiu cum se cheama ca l-am avut acu 2-3 ani. Funda?

| Dan2990 a răspuns:

Incearca Alan Wake, F3AR, F.E.A.R
Clive Barker's Undying, Metro 2033
Dead Space, Penumbra
Scary Maze (http://florin.forumhit.ro/t34-scary-maze-game)
ATENTIE nu asculta Scary Maze in casti la maxim :)
Sper ca te-am ajutat