| anonimgl a întrebat:

Dau funda pentru cel care imi zice cel mai tare film de groaza peste 18 ani, sa te sperii calumea

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

The Exorcist (1973), Exorcist: The Beginning (2004), The Exorcism of Emily Rose (2005), Shutter (2004), 28 Weeks Later (2007), Martyrs (2008), Orphan (2009), The Ring (ambele), The Grudge (seria), The Blair Witch Project (ambele), The Omen (seria), Dead Silence (2007), [Rec] (ambele), The Others (2001), The Haunting in Connecticut (2009), Paranornal Activity (ambele), The Hills Have Eyes (ambele), Odision (1999), The Texas Chain Saw Massacre (1974), The Devil's Rejects (2005), Hostel (2005), Suspiria (1977), 1408 (2007), Dark Water (2005), Thir13en Ghosts (2001), Jeepers Creepers (2001)
Vizionare plăcută!

21 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Hostel

| KirigayaKirito a răspuns:

E un film ce iti da o stare foarte proasta.In ce sens? Adica esti si speriat si tot iti vin in minte imagini din film. Poate ca nu e cel mai de groaza film dar peste 10 ani sa nu te miri daca o sa iti apara o taratura in fata ta(cv din film) laughing.The Grudge (1, 2,3).3 e cel mai interesant.Mai sunt si altele gen:Nu-ti fie frica de intuneric, Priest, For ever alone etc.

| just1puya a răspuns:

Exorcismus 2011

| InuIo a răspuns:

Silent hill. Super filmu.

| KirigayaKirito a răspuns (pentru InuIo):

L-am vztsi pe asta laughing.cu fata aia ce lumea ii zicea ca e vrajitoare.o fetita ce desena lucruri urate si din astea.e fain l-am vzt dar nu e de groaza.mai mult MISTER. oricum merita vzt deoarece eu daca mi-am adus aminte de el dupa vreo 4 ani.sau 3.winking

| KirigayaKirito a răspuns (pentru KirigayaKirito):

Ma refeream la Silent Hill. uitai sa zic big grin

| InuIo a răspuns (pentru KirigayaKirito):

Mai zi-mi si mie ceva filme tari de groaza plz. Majoritatea mi-au zis filme plictisitoare deci ma bazez pe tine :-p.

| KirigayaKirito a răspuns (pentru InuIo):

OK.pai sa ma gandesc.The oders (ceilalati) The Exorcism (exorcismul) Poltergeist (e asa pentru cei cu inima mai slaba) si sa nu uit de The Human Centipede 1 (2 inca nu a avut premiera din cate stiu). oricum filmul asta e interzis in 2 tari laughing deci nah. sper ca ti-am fost de folos!

| aLiaLi a răspuns:

Uita-te la Grave Encounters happy sigur vei avea momente in care vei inchide ochii big grin Spune-mi dupa parerea ta.

| KirigayaKirito a răspuns (pentru aLiaLi):

E fain recunosc(si vrea sa para adevarat de aceea are niste grafice ingrozitoare si o sa adormi inainte sa vezi partea cea mai buna)

| aLiaLi a răspuns (pentru KirigayaKirito):

La inceput da are momente boring cu toate acele interviuri big grin Dar dupa devine interesant laughing

| robyiyo a răspuns:

Daca vrei groaza, uite-te la saw 1, 2, 3,4,5,6,7. Eu le-am vazut pe toate, astea da filme de groaza. Hf! happy

| KirigayaKirito a răspuns (pentru robyiyo):

Am vzt si eu toate partile acelea si mie mi se pare mai mult scarbos decat de groaza laughingoricum sunt bune pentru cei cu stomacul tare(ca mine, bineinteles)

| robyiyo a răspuns (pentru KirigayaKirito):

Nu uita de mine, bineinteles. laughing

| Razvan4414 a răspuns:

Grudge 3...Serios...funda?

Răspuns utilizator avertizat
| ROB3RT89 a răspuns:

Toata seria saw sau wrong turn, nu te sperie dar te tine in suspanshappy

| Laue a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose - inspirat din fapt real!

| FreaxxKidd a răspuns:

Sillent hill 1 Sillent hill 2 10 ssemne rele