| ステファン a întrebat:

Hei!
Vreau sa fac un top de 5 filme horror.Eu am vazut pot spune,foarte multe filme horror, cred ca am vazut cam 150 de filme,dar acestea mi-au placut in mod deosebit:Sinister,Insidious,Dead Silence,The Haunting in Connecticut,The Ring,Mirrors si The Descent.
Voi cum le-ati ordona? Ma refer de la cel mai bun la cel mai prost,ca eu nu ma pot decide, mi se pare toate geniale

Răspuns Câştigător
| Sănduțța a răspuns:

Eu tot iubeesc filmele horror! Si le-am privit pe astea de care zici. Deci, cred, cam asa:
Mirrors a fost super-genial si mi-a placut cel mai mult, apoi vine Insidious, The Descent, The Ring, si desigur Sinister.
Eu asa le-as plasa, au fost filmele care mi-au placut cel mai mult.

| ステファン explică (pentru Sănduțța):

Mie toate imi plac foarte mult

| ステファン explică (pentru Sănduțța):

O sa ma gandesc la ordinea ta happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Ring
Sinister
Mirror
Insidious
The Descent 1 si 2
The Haunting in connecticut (am vazut ghost of Georgia)
Nu am vazut Dead Silence(._.)

Desi imi plac altele precum :
The Rest Stop 1 si 2
Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5,6 fara 3 -a fost penibil
Texas Chainsaw Massacre -toate
Drag me to hell
Haute Tension

| ステファン explică (pentru anonim_4396):

O sa ma uit si la astea date de tine, in afara de Wrong Turn ca l-am vazut

| DumnezeuTatal a răspuns:

150? Slab.
Sincer, eu prefer cele vechi, asa ca as zice: Dr Jekyll and Mister Hide, Village of the Dammed, The Shining, Silence of the lambs si Hellraiser.