| paula45 a întrebat:

Hei. vreau si eu niste seriale de actiune, crima. gen ' nikita ', 'chuck ', 'covert affairs'. multumesc, funda

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Am sa iti spun cateva care imi plac la nebunie:
Hannibal
Dexter
Sherlock
True Detective
Prison Break
Breaking Bad
Six Feet Under
Vizionare placuta! happy

| paula45 explică (pentru Artemisia):

Eu voiam un serial gen cum e covert affairs care sa lucreze pentru CIA si sa mearga in misiuni, u know sa aiba putina actiune... cum e chuck sau nikita. genul asta de seriale. in afara de burn notice laughing))

| faramatania a răspuns:

The Killing, The Bridge (2013),Intelligence (1 sez./anulat), Murder In The First (2014)

| Adinnaaaa a răspuns:

Dexter
Sons of anarchy (asta are ff multe crime si actiune)