| zuzu_8584 a întrebat:

Hei; x. vreau si eu sa stiu daca sa facut vreun film pe baza cartii "las-o mai moale cu fantomele" si cum pot gasi acest film.
mersii >big grin

3 răspunsuri:
| iuly26iuly a răspuns:

Se scrie ''S-A facut'' nu ''SA facut'' si ''las-o'' nu ''las-o'' Invata sa vorbesti!

| zuzu_8584 explică:

Scriu cum vreau daca vreti raspundeti daca nu nu. asta e, nu ma intereseaza parerile tale. miss prostie! big grin sau trebuia sa spun mister?

| Heythere a răspuns (pentru zuzu_8584):

Eu am citit cartea;>! Si film nu cred ca s-a facut. mai mult ca sigur nu. Daca aflu ceva iti spun :d Si in leg cu ala /aia... sa investe sa`si tina gura sau sa isi dea logoutbatting eyelashes :*