| ionlis a întrebat:

Pentru fanii Naruto. Am ajuns pina la episodul 220 din Naruto simplu si cind am inceput sa ma uit la aruto sipuden nu am mai inteles nimic ce si cum s-a intamplat nai sunt cumva episoade din naruto si apoi vine naruto shippuden

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Poti sa ignori inceputul primului episod (cateva minute) din naruto shippuden, sunt secvente de pe la ep 55-60 (nu mai stiu sigur care ep).
Dar urmareste-l in continuare, pe la jumatatea primului ep, Naruto si Jiraya vor reveni in sat.

2 răspunsuri:
| Borcanelul a răspuns:

Nu intelegeai pentru ca la inceput era o secventa de pe la episodul 60.Vezi cateva episoade si o sa intelegi.

| AnonimSs a răspuns:

Nu nu mai sunt episoade vine naruto apoi naruto sipuden.(o sa te prinzi tu de oridinea lucrurilor)