| NaLucy a întrebat:

Heii! Ma puteti ajuta si pe mine cu un film horror gen, Demonic care a aparut acuma recent.Sa fie cu un grup de adolescenti si o casa bantuita,sau ceva de genu'. Da sa fie HORROR RAU, Sa faci pe tine de frica happy. FUNDA!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Exists (2014),The Scarehouse (2015),No Tell Motel (2012),Rose Red (2002),Thir13en Ghosts (2001),Evil Dead (2013),The Cabin In The Woods (2012),House Of Wax (2005),Haunt (2013),Haunted (Dark House 2014)

| Sn4k3 a răspuns:

Haunting of Whaley house
Exeter
Haunt
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5
House on Haunted Hill 1, 2
Si apropo, cum e Demonic? Vream sa ma uit la el, dar din trailer nu mi s-a parut cine stie ce. Sper sa-ti placa filmele. Vizionare placuta!

| NaLucy explică (pentru Sn4k3):

Demonic e un film pe care l-am vazut acum 2 zile, si e super, eu il recomand, e vorba despre un adolescent care incepe sa aiba viziuni cu mama lui moarta intr-o casa in care acum 20 de ani s-au petrecut niste crime, el cu prieteni iubitei lui care vaneaza fantome merg sa verifice si afla ca (,)casa este bantuita de un demon si incet incet mor aproape tott, i super filmul.Si multumesc pentru. recomandati da Haunt l-am vazut si Paranormal Activity 2 parca...asta cu paranormal activity nu imi pare asa de horror, da oricum, mersi happy

| Sn4k3 a răspuns (pentru NaLucy):

Mersi ca mi-ai spus, cred ca o sa ma uit in seara asta la el.

| Sn4k3 a răspuns (pentru NaLucy):

Tocmai m-am uitat la el. Super tare filmul, printre putinele care m-au cam speriat si chiar nu ma asteptam ca John sa fie criminalul. De abia astept sa il vad inca o data si cu prietenii mei (ei se sperie mai repede). Ti-as da funda acum laughing.