| anonim_4396 a întrebat:

Heii, bună!
Mâine seară dorm la o prietenă și aș vrea niște filme de groază la care să ne uităm.
Vreau niște filme care se fie cu adevărat înfricoșătoare!
Mulțumesc anticipat! Cel mai înfricoșător film va primi fundă și restul` vot!

13 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

The grudge
http://www.cinemagia.ro/filme/the-grudge-blestemul-9758/

Uite aici un top de filme de groaza
http://www.cinemagia.ro/liste/top-10-filme-horror-3972/

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Anonymus314 a răspuns:

Drag me to hell

| pink425 a răspuns:

Saw 1-8 si destinatie finalawinking.te asigur ca nu o sa mai dormi! funda :*

| biutzacool12 a răspuns:

Casa de ceara, black christmas, zombie apocalypse, 11-11-11,noaptea demonilor, the shrine, red hook majoritatea din ele la gasiti pe cinemaxx

| ineedyourehelp a răspuns:

Buna! Uite aici niste filme care mie m-i se par foarte horror :Quarantine 1 - 2, The Ring, Scary Movie, Casa de ceara, The human centriped, Frozen, The Rite, One Missed Call, The Grudge, Drag me to the hell. Cam astea sunt cele mai infricosatoare. Sper ca te-am ajutat happy. Distractie placuta :*!

| Liviucu a răspuns:

Vin, vin. Eu mereu cand ma baga cineva in sperieti aleg WC-ul ca fiind cel mai bun prieten in acea zi. laughing

| eandopuncttk a răspuns (pentru Liviucu):

Asta ar trebui sa fie "raspuns castigator" laughing

| AndruCriistina a răspuns:

Rude de sange,saw,hallowen, scary movie 2, fantome...

| HipHop4Life a răspuns:

Poftim un sait cu filme de groaza: http://www.cinemagia.ro/filme-horror/2011/

Funda?:d

| sssssymo a răspuns:

Sunt 2 filme de groaza pe care merita sa le vezi:the darkest hour si the rite

| dana272012 a răspuns:

100 Feet.eu m-am speriat laughing si daca ai si boxe big grin

| mirceaionescu78 a răspuns:

Nu mai bine alegi niste filme porno?

| Joscfr_Ucluj_1997 a răspuns:

Grave Encounters sau The Ward

Întrebări recente