| Maddalinapunct a întrebat:

Cine a vazut ieri la fenomene stranii episodul care s-a terminat la 23.00? imi puteti spune si mie ce a patit tori de si-a rupt coloana ca am ratat partea aceea?

Răspuns Câştigător
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Am vazut eu. Deci: Tori si-a rupt coloana pentru ca atunci cand se intorcea spre casa in masina cu mama ei aceasta (mama) a vazut pe drum acel demon si a pierdut controlul masinii, prin urmare au facut accident.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

2 răspunsuri:
| xSorinaa a răspuns:

Poi era cu maicasa in masina si erau jaloane din acelea care se pun cand e un drum in reparatii si le-a ocolit si unu i`a aparut in fata.si a trecut prin el dar apoi s`a rasturnat si aia mica si-a rupt coloanahappy

| Bogdan186 a răspuns:

S-a vindecat miraculosstraight face