| xLexiii a întrebat:

Heii`. DIn pacate s-a terminat si primul sezon din House of ANubispuppy dog eyes. Dar imi puteti spune:
1.Cum vi s-a parut?
2. Ce se va intampla in sezonul 2 cu Nina si Fabian[Vor fi un cuplu]?
3. Daca va veni un nou elev in casa Anubis?:/

Tnx. Daca stiti raspunsurilee. Voot si funaa:-x[Pt. cele mai bune raspunsurii:/:-x:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. A fost super misto.
2. Ei acum sunt un cuplu dar sunt zvonuri care spun ca ei se despart.
3. Da, va veni si numnele lui e Eddie si Joy se va intoarce in casa.

3 răspunsuri:
| izabelageorgiana a răspuns:

Eu am vazut tot serialul (m-ar mira sa fie ce-am vazut eu doar primul sezon) si mi-a placut la nebunie. Nina si Fabian fac un cuplu (ultimul serial se termina cu sarutul lor ca regele si regina balului de sfarsit de an) si in legatura cu elevul nou nu am vazut niciunul. Oricum mi-ar placea sa se continue dar greu de crezut odata ce cupa a fost refacuta si ascunsa iar Joy este in siguranta.

| MariaSF a răspuns:

Da se contiua cu sezonul 2 poti vedea pe youtube putin

| xLexiii explică:

Ba da va contiua.este sigur!big grin