| BebelinaBebe a întrebat:

Heii... intrebarea este pentru cei obsedati de serialul Feriha...
La sfarsit Emir moare pe mormantul Ferihăi?
Adica stiu ca Feriha va fi impuscara in ziua in care se casatoreste cu Emir... dar cu Emir ce se intampla? Eu m-am uitat pe net pana la ep 52! Apropo, ce se intampla cu fata aia care are un copil cu Emir? Feriha o sa fie suparata pe Emir din cauza asta?
Ok... cam atat! Ms celor care raspund! DAU FUNDA REPEDE :X

Răspuns Câştigător
| Vampiress a răspuns:

Copilul nu este al lui Emir. Feriha nu va fi suparata insa se va intreba daca nu ea impiedica o familie sa fie fericita...sau ceva de genul. Emir nu moare pe mormintul Ferihai.Pur si simplu asa incepe sezonul 3. Pina la urma in acest sezon el va ramane cu o fata(Gunes).

| BebelinaBebe explică (pentru Vampiress):

Ok, mersi! ti-am dat funda! love struck dar de unde stii? sezonul 3 nu l-am gasit (stiu se cheama drumul lui emir) dar subtitrat nu este!

| Vampiress a răspuns (pentru BebelinaBebe):

Eu am privit citeva secvante fara subtitrate.