| TFKatarina a întrebat:

Heii.La momentul actual ma uit la The Walking Dead,insa pentru cei care stiu, serialul are o scurta pauza acum pana in februarie.Stiti ceva seriale cu maxim 2-3 sezoane? Si daca le-ati vazut o scurta descriere la ele?
Multumeeeesc, fundita! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Flash-Este povestea lui Barry Allen. Mama lui a fost ucisa cand acesta era copil de catre Reverse Flash(Un calator in timp) si tatal acestuia este bagat in inchisoare si el o sa traiasca cu Joe si Iris
(incerc sa nu-ti dau spoilere)
Lucifer-Este povestea lui Lucifer Moningstar, acesta era Satana si a inceput sa lucreze cu politia.
Westworld-E vorba de niste roboti care traiesc intr-un fel de vest salbatic, acolo isi iau vacanta oamenii bogati care vor sa afle cum era in vestul salbatic
Acestia isi dau seama ca sunt tinuti captivi si ca ei traiesc dupa acelasi scenariu in fiecare zi si incep a ucide oameni.

| TFKatarina explică (pentru anonim_4396):

Lucifer suna interesant si cred ca am sa incep sa-l urmaresc, insa si The Flash suna captivant.Merci mult! laughing) big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFKatarina):

Daca o sa te uiti la The Flash iti recomand si Arrow si Legends of Tomorrow, au personaje comune

| TFKatarina explică (pentru anonim_4396):

Boon,am ce face in pauza dintre sezoanele 7-8 =]].
Merci fain.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFKatarina):

Cu placere!

14 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Fear The Walking Dead (spin-off TWD), Z Nation, In The Flesh, Helix, toate cu zombie și chiar mai poți să încerci, dacă nu-i prea mult:The Last Ship, dar acesta are mai multe sezoane sau Between sau Containment care-i destul de bun.

| TFKatarina explică (pentru faramatania):

Multumesc happy

| faramatania a răspuns (pentru TFKatarina):

Cu plăcere!

| nirocino a răspuns:

Fear the Walking Dead, Better Call Saul.

| TFKatarina explică (pentru nirocino):

FTWD am urmarit, imi poti spune despre ce este celalalt? happy

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Eu zic sa te uiti la " Lie to me " este vorba despre citirea noastra ca persoana, ce facem? de ce facem si ce semnifica vorbirea nonverbala [ gesturi, mimica ]

| TFKatarina explică (pentru Vasilica_Ionăşcuț_1999):

Am sa incerc, multumesc mult. big grin

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Cu plăcere :*!

| Hoskero a răspuns:

Hei, si eu sunt mare fan TWD. In timpul pe care il astepti, te poti apuca de serialul FearTheWalkingDead. E asemanator si interesant. Sau PrisonBreak, care e genial

| TFKatarina explică (pentru Hoskero):

Am vazut si FTWD rolling on the floor
Cat despre Prison Break, nu m-a prea captivat.
Dar iti multumesc oricum happy