| Andreaa a întrebat:

mai de mult am vazut un film, era forba despre o familie care se muta intr-o casa noua. Si incepea cu o fata blonda care era la piscina, dupa stiu ca era vorba despre 7 sau 12 copii care o murit si aveau legatura cu casa, nu mai stiu prea multe din film stiu ca la un moment dat tatal ii jos si incepe sa "rupa" parchetul si dedesubt era ceva ca un fel de cerc rotund si mare, si mai stiu ca baiatul cel mic desena mereu 7 sau 12 copii si ii punea in cerc adica ii desena pe toti tinanduse de mana si dupa le taia capetele, vreau sa spun ca le desena cu rosu pe la gat. Mai stiu ca la sfrasit ramane fata si cu baietelul si amn2 se urca in masina la iubitul fetei si pleaca dar de fapt nu era iubitul ei si se termina cand toti intra intr-un tunel. Mai era o faza in care fata merge la un batranel si el avea un sarpe si ii explica la fata ceva despre casa, nu mai stiu :-s Daca stiti despre ce film vorbesc va rog sa ma ajutati puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Evelinaaaa a răspuns:

Filmul se numeste"Darkness"
http://www.youtube.com/watch?v=lltOrcviQ4I

| Andreaa explică (pentru Evelinaaaa):

:O Multumesc foarte mult, l-am cautat lunii intregi, multumescc >:d< :*

| Evelinaaaa a răspuns (pentru Andreaa):

N-ai pentru ce, ma bucur ca te-am ajutat :*.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinister se numeste filmul.

| Andreaa explică (pentru anonim_4396):

Nu era Sinister dar era ceva asemanator, rolul principal il avea o fata blonda

| Andreaa explică:

Era ceva asemanator cu Sinister, si rolul principal il avea o fata blonda.