| Dudux a întrebat:

Heii Tpu.As vrea sa va pun o intrebare: Imi puteti spune niste seriale gen "Twilight" dar sa fie cu varcolaci.Va rog! Primesc funda cei ce imi spun un serial cu varcolaci.Multumesc foarte mult.

6 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Teen Wolf, The Vampire Diaries

| Andeuta a răspuns:

Teen wolf il urmaresc in prezent si pot spune ca e super.:X

| AngelHugz a răspuns:

Iti pot spune sigur ca Teen wolf este cu varcolaci. Ti-l recomand. Uite o scurta descriere:
Teen Wolf spune povestea lui Scott, un baiat ce se lupta intre ceea ce vrea si ceea ce nu poate controla a vrea.

Scott era doar un tanar obisnuit pana ce o muscatura i-a schimbat toata viata. Acum se chinuie sa inteleaga cine e si ce ar putea sa devina. Este mai mult un lup decat om? Sau este exact invers? Este doar un vanator sclav al puterii lunii? Sau poate controla aceste lucruri? Orice ar fi insa, nu va fi usor. Scott incearca sa isi controleze impusurile, dar se teme mai tot timpul ca aceste impulsuri ar putea ajunge sa il controleze.

| RoseMarie2002 a răspuns:

Dracula; Moonlight; Nosferatu the Vampyre/ Nosferatu, fantoma nopţii; Lost Boys: The Tribe/ Băieţii pierduţi: Tribul; Buffy the Vampire Slayer/ Buffy - Spaima Vampirilor; Blade: Trinity; Blood Ties/ Vampiri, crime şi poveşti de dragoste; Bathory; The Vampire Diaries; Blood: The Last Vampire/ Blood: Ultimul vampir; Trick 'r Treat/ Trick 'r Treat: Poveşti de Halloween; Near Dark/ Crepuscul; Interview with the Vampire/ Interviu cu un vampir: Cronicile Vampirilor; Underworld: Evolution/ Lumea de dincolo 2: Evolutia; Underworld/ Lumea de dincolo; The Fearless Vampire Killers/ Balul vampirilor; Bram Stoker’s Dracula/ Dracula Shadow of the; Vampire/ Umbra vampirului; Fright Night/ Noaptea groazei etc.

Sunt foarte multe... Sper ca te-am ajutat!

| CezaraP a răspuns:

The Vampire Diarieswinking

| denisargirl a răspuns:

Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human