| Ceawdear a întrebat:

Heii TPU! Vreau si eu sa ma ajutati sa gasesc un film. Deci, tin minte ca eram mai mic si am vazut filmu' asta. Si in filmu' asta erau vre.o 3 fete daca imi aduc aminte bine. Si voia sa intre intr.o banda d-asta. si ca sa intre trebuia sa dea cu zaru' si cat pica zaru' cu atatia trebuia sa se culce. si una a picat cu 2 si nu a acceptat si au violat.o. Si mai pe la final tin minte, ca venise niste colegi de la ea de la liceu cu arme sa ii impuste pe aia din banda si aia din banda iau impuscat pe pusti. Atat tin minte, cine ma poate ajuta sa imi spuna cum se numeste DAU FUNDA! MULTUMESC :3

3 răspunsuri:
| Sayori a răspuns:

Filmul cred ca se numeste " Experimente extreme ". Nu sunt sigura, dar incearca sa cauti puppy dog eyes

| Ceawdear explică:

Pff. nu este ''Experimente extreme''.

| badinmihaela a răspuns:

Experimente extreme.