| anonim_4396 a întrebat:

Heii
vreau si eu filme horror dar nu cu,varcolaci, vampiri si toate animalele astea ticnite. Ceva cu fantome,blesteme, cu case care ascund secrete, daca se poate aceste filme horror sa fie si coreene sau asiatice ar fi super! Cele mai multe filme care sunt bune vor primi funditabig grin

Răspuns Câştigător
| alinutzapissy a răspuns:

So fundita?big grin

10 răspunsuri:
| xXyOnutZhXx a răspuns:

The Grudge(1, 2,3),One missed call, The Ring, Shutter(2004),House of wax(casa de ceara), Drag me to hell, The Shrine, Paranormal Activity 1, 2, 3... astea is prea tari. vizionare placuta

| buburutzaa a răspuns (pentru xXyOnutZhXx):

Le-am vazut big grin si sunt tari :X

| alinutzapissy a răspuns:

Cel mai tare ever pe care l-am vazut este Exorcizarea lui Emily Rose.
Iti mai recomand:
-The grudge
-The ring 1(2 nu prea e cine stie ce horror)
-One missed call
-The shutter island
-Case 39
-House of wax
-Paranormal Activity 1 si 3(2 nu prea mi-a placut)
-Friday the 13 th
-A nightmare on elm street
-Mirrors ambele parti
-The strangers
-1408...etc
de curand am vazut un film horror cu actorul din harry potter The woman in black.vizionare placuta:*

| buburutzaa a răspuns (pentru alinutzapissy):

Mersi the ring 2 ai dreptate nu se compata cu 1 :*

| alinutzapissy a răspuns (pentru buburutzaa):

So fundita?big grin

| Useeeer124124 a răspuns:

Intoarcerea la casa bantuita, Casa celor 13 fantome, Casa de ceara [ Wax House ] Numai imi aduc aminte thinking

| Pheonix123456 a răspuns:

Drag me to hell happy Este genial si il recomand cu mare drag

| buburutzaa a răspuns (pentru Pheonix123456):

L-am vazut si chiar e superb:X

| yasmy00 a răspuns:

Fenomene stranii de pe discovery.

| Adellyna99 a răspuns:

Insidious, The woman in black, First Born, Bloody Mary, etc.