| ImiDaiFunditza a întrebat:

Heii `! Ce filme de groaza imi recomandati? Sa nu fie cu zoombi sau vampiri. Vreau cu fantome, case bantuite etc.

8 răspunsuri:
| Zole a răspuns:

Grave Encounters
Dead Silence

| Priiincesss95 a răspuns:

Silent Hill.

| Alex_3756 a răspuns:

Eu ma uit la un sereal, pe ProTV, care il poti dow de pe net... E foarte frumos, se numeste Supernatural. E vorba de demoni, ingeri, satana etc...

| ゲオルギ a răspuns:

Tarata in iad [drag me to hell] este un film mai mult scarbos decat de groaza :-&! Nu ti-l recomand! In fine, fiecare cu gusturile lor happy
Poti sa te uiti la Jurnalul diavolului, si destinatie finala ai putea viziona, chiar daca nu e cu fantome, case bantuite.

| ScheißeBeMine a răspuns:

Cu fantome : The Legend of Bloody Mary

| xSunriseX a răspuns:

The exorcism of emily rose [e genial] sau drag me to hell

| madalin_7682 a răspuns:

Husk
cele 7 fantome

tarata in iad

| ImiDaiFunditza explică:

Altele? le-am vazut pe toate.