| xchgdt a întrebat:

Heii.
Vreau si eu filme de goaza cu fantome gen " the grudge". de la coreeni sau japonezi dar sa le gasesc cu sub in ro. ( am observat ca ei fac cele mai bune filme ) sau, si cu case bantuite thinking, dar vreau sa ma speriiii! laughing sau, se poate si seriale coreene ( horror plz puppy dog eyes )
DAU FUNDITA! :3 Mersiii

Răspuns Câştigător
| AlxCr a răspuns:

Salut
Silent Hill
Desu nôto
Blood: The Last Vampire
. Kairo super film big grin
Mikey uitata-te misto filmul
The Human Centipede/ The Human Centipede 2
BAFTA :*

| xchgdt explică (pentru AlxCr):

Unde pot gasi pe Kairo (2001)? adica presupunand ca nu l-ai vazut pe 2006, eu caut de nebuna sub si nimic. sad

| AlxCr a răspuns (pentru xchgdt):

Http://www.youtube.com/watch?v=qsuUS2lcSk4
scuze da acest film se poate vedea doar pe youtube, deoarece nu a fost publicat pe site-uri de filme....videoclipu nu-i in romana :p

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Haunting in connecticut 1 si 2
prea bune filmele astea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gwoemul(Monstrul)(2006)
http://www.cinemagia.ro/filme/gwoemul-monstrul-17499/
-film-

Who are you?
-serial-

| paul9923 a răspuns:

Casa celor 13 famtome, sau un serial the walking dead sunt 5 sezoane.

| FORGIVENESS a răspuns:

The Ring, Thirst, Akmareul boatda(L-am văzut pe Diavol), o seara/ noapte buna