| Anirock a întrebat:

Heiii... Ce filme imi recomandati gen :romantic/ adolescenti? Multumesc :*

5 răspunsuri:
| lolipopfree a răspuns:

Lol,the lucky one, remember me, the last song.

| Originaly a răspuns:

Iti recomand The Vampires Diares e un Film Serial foarte placut! Take care.

| BeDifferent a răspuns:

Pai:Twilight,The vampire diares,The grudge,The devil inside,The mirrors, Saw, Placinta Americana, Final Destionations, Harry Poter
Sper ca te'am ajutaat :*

| Valentynaaa a răspuns:

1) The lucky one
2)A walk to remember
3)One day
4)P.S I love you
5)You my not kiss
Toate sunt noi din cate stiu eu si cel de-al 4)-lea film ti-as recomanda sa te uiti la el cap coada e super :X:X:X:X

| BarbieTm a răspuns:

The Vow, LOL, The Lost Valentine, Beastly, Easy A, She's the Man, Wild Child, 17 Again, Juno.