| JaDiDaTa a întrebat:

Heiiiii TPU, aș vrea să-mi spuneți și mie desenele animate de pe Jetix, Minimax, de acum ceva ani, din ce vă mai amintiți. happy Mulțumesc anticipat. (Y)

Răspuns Câştigător
| Andrush98 a răspuns:

Inuyasha,detective conan,kilari,daltora quest,pokemon,qubix,full metal alchimist,naruto,bleach,yu yu hakusho,kaleido star,mew mew power,,ghost stories,soul eater, slayers, death note, blood +, captain tsubasa. Sper sa-ti placa

| Juiceee a răspuns (pentru Andrush98):

Astea sunt de pe Animax, care era inainte A+. Sunt animeuri, nu desene animate normale de pe Jetix sau Minimax.

Cel care a pus intrebarea ar trebui sa stie cum sa se exprime. Mai sus e o persoana care chiar a cautat ce a cerut!

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Povestiri din cripta. Asta imi placea cel mai mult big grin

| SabIsAwesome a răspuns:

Inuyasha,detective conan, kilari, daltora

| Maiprostcaadutu a răspuns:

Jetix: Curaj caine fricos, Viata cu Louie, Titanii, Clubul nebunaticilor de alaturi, Fetitele PowerPuff, Power Rangers, H2O, Capitanul Flamingo, Ce-i cu Andy, Copii de la 402, Denis pericol public, Familia Tofu, Kid vs Kat, Inspectorul Gadget, Monster Buster Club, Familia Adams, Oraselul lenes, Pucca, Tutenstein, Sonic X, Spioanele, W.I.T.C.H.;
Minimax: Zambetul lui Sharon, Enigmele din Providence, Marcelino, Autobuzul magic, Bibi Blocksberg, Capsunica, Chuggington, Geronimo Stilton, Jakers Aventurile lu Pggley Winks. happy Funda?;*

| JaDiDaTa explică (pentru Maiprostcaadutu):

Nu pot da fundă sau să-ți dau răspuns câștigător sad dar mersi :*:*:*

| iSwag a răspuns (pentru Maiprostcaadutu):

Salut, de la Jetix, tu le-ai spus pe majoritatea de la CN happy