| Puffu a întrebat:

Hello. Acum 2 minute am terminat de vizionat filmul "Remember me". Am o mica nelamurire in legatura cu finalul. Mi-l poate explica si mie cineva? Am inteles ca data aceea de pe tabla ( 11 septembrie 2001 ) are legatura cu atentatele din SUA. Dar nu fac legatura... Pana la urma el a murit, sau nu?! Nu pricep. V-as fi recunoscatoare daca mi-ati explica putin. Multumesc! Ofer fundita si voturi.

Răspuns Câştigător
| EsarfaRozZ a răspuns:

Pai, el se afla in turnurile gemene, si era data de 11 sept, atunci cand a intrat avionul in turnuri. Si el a murit.

5 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Da el a murit, din pacate.

| Tera a răspuns:

Tyler se sinucide pentru ca ii era prea dor de fratele sau care s-a sinucis la randul sau, si vazand ca toate sunt in regula si ca toti oameni pe care ii iubea sunt in regula, s-a sinucis. personal si mie mi se pare prea tragic finalul, trebuia sa traiasca

| Helăăău a răspuns:

Se afla intr-unul din turnuri cand au avut loc atentatele, si ai vazut, toata lumea s-a dus sa vada ce e cu zgomotul de la explozie...straight face deci a murit!

| Smile94 a răspuns:

Pai el era in turnurile gemene si a murit cand avioanele le-au lovit

| EsarfaRozZ a răspuns:

Multumesc pentru funda:* Puup:*