| onlytiff a întrebat:

Hello! am vazut acum cativa ani un film la tv, era vb despre un grup de prieteni carora le ramane masina in pana intr-un sat.si intra intr-o casa unde gasesc o camera video cu niste filmari si se sperie.si de fapt in satul ala era un monstru care traia sub sat in niste mine sau ceva de genu. Nu mai tin foarte bine minte. stie cineva despre ce e vb?

Răspuns Câştigător
| xxxnonamexxx a răspuns:

Da. se numeste disparitia dar ai grija ca multe filme se numesc asa. incerca sa-i gasesti titlul original si trailerul pe youtube.

1 răspuns: