| UnBaiat439 a întrebat:

Hello. Am vazut mai demult un film la tv si nu mai stiu cum ii zice... Sper sa ma ajutati voi. Filmul incepe prezentand-ul pe un adolescent care se muta la bunica lui(sau matusa sau ceva de genu) si acolo avea o vecina draguta, blonda si asa mai departe. Intr-o seara cand se uita pe geam o vede gen cand se dezbraca si asa si la un moment fata il observa. Dupa vine cu bunica ei la el acasa si il intreaba daca vrea sa ii prezinte orasul. Apoi dupa ce merge cu fata cu masina, aceasta il pune sa se dezbrace in mijlocul drumului si fuge cu hainele lui.

Cam asta imi amintesc. Daca am puteti ajuta va rooog big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Filmul se numește ''The Girl Next Door '' 2004
https://www.youtube.com/watch?v=9asrI7gFeWQ