| DelyIoana a întrebat:

am si eu o mica intrebare, tocmai mi-am adus aminte de desenele din copilarie si mi-am amintit un desen animat, de pe jetix parca era, cu niste maimute robot si un baiat care locuiau intr-un robot urias si se luptau cu raul, bal bla blalaughing daca aveti idee cum se numea desenul sa-mi spunetiwinking primul care zice corect dau fundawinking clartongue va puup:*

Răspuns Câştigător
| Alexandrup a răspuns:

Super Robot Monkey Team Hyperforce Go (in romana Super echipa maimuțelor robot)un desen f frumos, funda?

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Super robot monkey team hyperforce go! si eu l-am urmarit!

| nony86 a răspuns:

Super Robot Monkey Team Hyper Force Go