| mmamiruna a întrebat:

Hello! De ceva vreme incerc sa imi gasesc o agentie de casting pentru filmarea reclamelor, filmelor si nu gasesc.Imi poate recomanda cineva ceva? App sunt din B...

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Prin primavara erau unii pe la magazinul unirii prin fata pe la new yorker care stateau pe strada si chemau fete la casting, dar nu stiu daca mai sunt pe acolo si cat de seriosi sunt, ai putea sa incerci. Pe mine ma tot bateau la cap ca vor pentru reclame pentru vopsea si sampoane dar nu m-a interesat. Erau cel mai des dimineata pe la 8-9 pe acolo

| Nolkyz a răspuns:

Twist media