| sHaNd0r1c4 a întrebat:

Pentru cei din bucuresti... o agentie de casting buna stiti?

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Nu trebuie să te duci la casting pentru a fi spectator într-o emisiune. Trebuie să vorbeşti cu mine, şi să îţi dau eu mai multe detalii, dar pentru reclame este nevoie să vi la un casting acordat de noi.

5 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Sunt atâtea şi atâtea agenţii de casting, pentru ce vrei să faci casting? Eu lucrez la o agenţie de casting, ce vrei să devi?
http://www.bursademodele.ro/login.php?tip=business

| potzo a răspuns:

Cauta pe Google sau intra pe www.twistmedia.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa stiu mai multe despre agentia aceasta de castinghappy

| sHaNd0r1c4 explică:

εїз vreau pentru niste reclame. public spectator...mai multe chestii.

| sHaNd0r1c4 explică:

Lasa`mi id tau?