| xSunShine4You a întrebat:

Hello! Imi spune`ti si mie niste filme, drama. romance cu final happy? big grin Funda mare pentru cele mai bunee!

6 răspunsuri:
| amykool a răspuns:

Eu propun sa te uiti la drama "Draga John" am vazut-o aseara e super daca imi mai vin idei o sati scriu

| LargeKidda a răspuns:

Si mie imi plac filmele astea dar daca tu chiar vr happy happy...da`i un search pe google acolo si scrie Miss March, n`o sa-ti para rau laughing) >big grin

| bLow a răspuns (pentru LargeKidda):

Asa e :)) poftim miss march online subtitrat http://filme-subtitrate.eu/? p=255 funda?;)

| LargeKidda a răspuns (pentru bLow):

:p:p.mersi dar eu stiu filmu :d.si ee.laughing

| Dannakitty5544668 a răspuns:

Remember me
Happy end
Mean girls
Fundita?

| xerex a răspuns:

Stiu actiune c.s.i miami da se termina cu fericire