| ZumZz a întrebat:

HeLLo, mai am observat ca de curand pe TPU s-au pus numai intrebari de genu : vreau si eu poze cu personajele din nini sau numele actorilor. straight face intrebarea mea este cine este aceasta nini? film/serial? laughing sunt cam in urma... laughing si dau Fundaa

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Una de pe disney, dracu stie ce telenovela, cu una de canta in spaniola.

8 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nini este un persinaj dintr-un serial cu acelasi nume de pe Disney Channel.Serialul este in fiecare seara(in afara de seara de 31)de la 22:00 la 23:00.Parerea mea este ca se afla pe primele locuri printre preferintele copiilor si mamelor laughing. Este gen telenovela.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Da. este un serial, sa zicem telenovela, de pe disney channel cu personajul principal nini [florencia bertotti] care intra in multe incurcaturi si se gandeste mai mult la binele altora decat al ei, si se deghizeaza in cateva pesonaje pentru a ajunge sa lucreze la o ambasada... iar o data ajunsa acolo se indragosteste de ambasador care are 4 copii adoptati fiecare cu povestile lor si o secretara care incearca sa scape de nini ca sa ramana doar ea pentru ambasador si la un moment dat si el se indragosteste de ea si fel si fel de idei dezvoltate in 128 de episoade interesante care se complica tot mai mult. daca nu ai inteles nimic intra pe youtube si scrie "nini" si afla mai multe happy
cu placere papa

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna."Nini" este un serial de pe Disney Channel.Aceasta "Nini" este o fata care se da drept baiat si lucreaza ca sofer. Sper ca te-am ajutat.Pa-pa:*.

| ZumZz explică:

Si a inceput sa fie chiar stresant laughing

| catii1455 a răspuns:

Urasc telenovela aia, crede-ma, e asa enervanta, m-am enervat vazand numai melodia de la inceput, adica fata aia e contagioasa e genul ala copilaresc prostesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini e un personaj de desene animate il gasesti pe disney chanel inplus este tsre super uitate.si acum funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia bertotti

Răspuns utilizator avertizat