| CookieFace a întrebat:

Hello salut prieteni megaamici si alti amici de pe TPU...CookieFace vine cu alta intrebare intrebatoare pentru voi..Nu,stati,e o rugaminte rugatoare! CookieFace va roaga sa ii puneti toate filmele din seria Matrix in ordine...Cine le da corect va primi Fundita de Aur a lui CookieFace de la CookieFace

Răspuns Câştigător
| Amaterasu a răspuns:

1.The Matrix.
2.The Matrix Reloaded.
3.The Matrix Revolutions.

| CookieFace explică (pentru Amaterasu):

CookieFace isi cere scuze dar el a auzit ca este si Matrix Dezioned

| Amaterasu a răspuns (pentru CookieFace):

Amaterasu isi cere scuze dar cred ca, CookieFace nu se poate contrazice in mod arbitrar cu WikiPedia.

| Amaterasu a răspuns (pentru CookieFace):

Amaterasu iti spune ca acela este doar un trailer fan-made(facut de fani care mai voiau un film Matrix dar nu l-au primit.)

| Amaterasu a răspuns (pentru CookieFace):

CookieFace zicea ceva de o funda pentru raspunsul corect?

| CookieFace explică (pentru Amaterasu):

CookieFace isi cere scuze... fundita de aur este a ta

| Amaterasu a răspuns (pentru CookieFace):

Pai si unde este? Ca nu este.

7 răspunsuri:
| naitreaba a răspuns:

Matrix 1, Matrix 2, Matrix 3