| εмiLч97 a întrebat:

Hello TPU!
Am auzit ca Robert Pattinson s-a insurat/casatorit cu partenera lui din filmul Twilight, Kristen Stewart. E adevarat? straight face

11 răspunsuri:
| DenysaDulcika a răspuns:

Nu sunt sigura ca s-au casatorit dar stiu ca isi doresc un copil a aparut intr-o revista happy

| Klaine a răspuns:

Doar sunt logoditi.credema,stiu bine. Daca te uiti la numele contului meu ai sa-ti dai seama ca spun adevarul

| pure9 a răspuns:

De fapt doar s-au logodit. Urmeaza sa faca si nunta. Uite cateva declaratii http://www.click.ro/......06466.html

| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a răspuns:

Heyy.Da ei s-au casatorit.Doar ca nu in realitate, ci in "Zori de zi" care este programat sa apara anul acesta pe data de 18 noiembrie. Da, Bella (Kristen Stewart), va avea si o fetita cu Edward pe nume Renesmee doar ca toate acestea se vor intampla in film.
Sper ca ai inteles. Te pup.:*

| bella1998 a răspuns:

Nu e adevarat. nu sunt nici logoditi nici casatoriti. e o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte adevarat

| ellazuza a răspuns:

Eu am auzit ca sau logodit... si ma bucur ff taree le sta ff bine impreuna love struck si ma gandesc ca daca acum sunt impreuna in realitate cand o sa apara Twilight breaking down o sa fie si mai frumos pentru ca va fi mai multa pasiune intre ei :X Super!:X

| cookie_3609 a răspuns:

Nu.Robbie si Kriss sunt impreuna. dar nu s-au casatorit!:*

| Stefanuca a răspuns:

Eu am citit intr-un ziar mai recnt ca cei doi s-au despartitcryingcrying
sper sa nu fie adevaratstraight facecryingcrying

| heni a răspuns:

Doar sau logodit atata tot...o sa urmeze nunta si dupa aia vor un copil...big grin