| kitisupercool a întrebat:

este adevarat ca Kristen Stewart si Robert Pettinson s-au casatorit in timpul filmului Breaking Dawn? pentru ca am auzit asta pe un site si nu sunt sigura daca este adevart sau fals. Va trimit si un site:http://www.cancan.ro/......91171.html

Răspuns Câştigător
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Asa am auzit si eu, am vazut la TV. Bine, preotul "fals" era chiar adevarat si au facut un fel de ceremonie, dar nu era cea oficiala. Deci inca nu sa-u casatorit atat de oficial si cu acte.
Sper ca ti-am fost de folos happy.