| RamonaRebecca a întrebat:

Hello! Vreau și eu niște seriale cu adolescenți ( ori normali, ori cu puteri ). Dar nu Gossip Girl, Teen Wolf, The Vampire Diaries. Altceva. Să fie și frumoase. Dau fundă celui care îmi dă mai multe seriale. Mulțumesc! Pupici! :*

5 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Heirs
i hear your voice
you're beautiful
to the beautiful you
mary stayed out all night
Ma boy
playful kiss
Devil Beside You
mda, nu stiu nici un serial in engleza. asta e...

| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, The Gates, PLL, Ravenswood

| Serree a răspuns:

The Originals, Switched at Birth, Pretty Little Liars. Uite si un site :http://www.cinemagia.ro/......enti-5138/

| PopaIoana a răspuns:

Awkward

| Lovelyangel17 a răspuns:

Glee, Pretty little liars, The Secret Life of the American Teenager, 10 Things I Hate About You, The Originals True Blood