| angelwithgreeneyes a întrebat:

Hellop!

1)cand si la ce ora este reluarea next top model by catalin botezatu?

2)cine credeti ca va castiga mada sau emma?

ps:. funda

6 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Reluare:14:15 a doua zi adica vineri si Ema va castiga cu sigurantabig grin

| DianaDidi95 a răspuns:

Reluare: 14 si 15 minute, vinerea.
Nu stiu cine v-a castiga, amandoua sunt foarte bune, se descurca extrem de bine, sunt frumoase, dar ati vazut, ca dintre toate, Emma a fost singura care mai fusese in Egipt inainte de experienta de la next top model. Si mai este si cea mai mica, si imi mai place la ea, ca chiar daca este cea mai mica, s-a tinut si se tine tare, si le-a infruntat pe celelalte.chiar mi-as dori ca ea sa CASTIGE pentru ca merita.

| KiSsRoSsE a răspuns:

Nu cred ca este reluare.
Dar iti spun ca am vazut-o intr-o revista pe emma la o prezentare de moda fara madalina.Deci asta inseamna ca ea a inceput deja sa faca modeling.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reluarea de la NEXT TOP MODEL BY CATALIN BOTEZATU este vineri la ora 14:15.Eu personal cred ca va castiga Madalina.Am citi undeva ca botezatu o place pe madalina

| kidu03 a răspuns:

1.vineri,14:15
2.Ema:X E frumoasa, are potential.Madalina e urata, nu imi place.Bote a tinut-o doar pentru silicoane, dar o sa o dea afara.

| вяυηєтα_3939 a răspuns:

Reluarea este vineri de la 14:15! kiss

Cat despre castig. Hmthinking

Crd ca Emma va castigabatting eyelashes

Funda? :-o3