| MùsèCaise a întrebat:

Heloo! In episodul 221 din naruto shippuden cine credeti ca era in sicriul pe care i l-a aratat Kabuto la Madara.Parea destul de surprins cand l-a vazut... dau funda la primul care raspundebig grin

Răspuns Câştigător
| asdasdsada a răspuns:

Eu cred ca era orochimaru sau cel deal patrulea hokage

5 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Nu se spune nici in manga pe cine a sumonat kabuto in acel sicriu. Sunt foarte multe pareri in legatura cu cine ar putea sa fie; multi zic ca ar fi the sage of the 6 paths, madara(adevaratul in caz ca tobi nu este madara) sau cine stie poate cineva care nu a fost inca prezentat. Un lucru cred ca e destul de clar trebuia sa fie cineva foarte puternic pentru ca Madara nu e usor de impresionat si cand a vazut sicriul a fost foarte impresionat chiar speriat as zice.

| necunoscut_1645 a răspuns:

Orocimaru nu prea cred ca ar fi fost prea imnpresionant
iar al 4 hokage era inposibil ca daca te-ai fi uitat si la manga ai fi vazut ca pentru ai invia au nevoie de ADN respectivilor si de sufletul lor dar sa fie liber cel deal 4 hokage avea sufletul sigilat in din cauza sigiliului facut pe naruto
sincer din cate am auzit s-ar zice ca e adevaratul madara(bine asta nu e sigur)

| necunoscut_1645 a răspuns:

Da ar mai putea fi fratele lui
sincer sunt de acord cu tine sunt multe pareri si nici un nu e sigura

| penetratordeplictiseala a răspuns:

Era realul madara in sicriu, sunt sigur, in manga pana la urma foloseste si acel sicriu si il reinvie, si o sa se lupte madara cu cei 5 kage si naruto.Tobi pretinde ca e madara, dar de fapt nu e.

| DiaMicutza a răspuns:

Cred...de fapt.sunt sigura...thinking ca era Izuna(fratele mai mic al lui Madara). pentru ca este singurul fata de care are sentimente.pentru ca Minato(Al Patrulea Hokage) nu putea fi din cauza ca are sufletul sigilat, Hashirama(Primul Hokage) nu putea fi pentru ca nu avea de ce sa se sperie sau mai bine zis dupa parerea mea, uimit.iar altcineva nu avea cine sa fie.aa.da. Oroccimaru nu avea cum sa fie pentru ca a fost sigilat de Itachi cand s-a luptat cu Sasuke.winking