| dolcEE a întrebat:

Petru fanii Naruto Shippuden.Cine (credeti) ca era in sicriul cu care l-a amenintat Kabuto pe Madara? Primul Hokage? big grin

Răspuns Câştigător
| laurik1315 a răspuns:

Nu poate fi niciunul dintre Hokage pentru ca Kabuto zice in manga faptul ca nu-i poate aduce la viata pe cei care au sufletul la demonul morti( adica cei care au facut Dead Demon Consuming seal jutsu--- ala care l-a facut minato cand l-a sigilat pe kyubbi) Jutsu asta a fost facut si de al 3-lea hokage atunci cand s-a luptat cu Orochimaru si i-a sigilat si pe primul si pe al doilea atunci. Prin urmare kaburo nu poate reinvia niciunul dintre Hokage. Uite spune asta chiar aici: http://www.mangafox.com/manga/naruto/v55/c520/11.html
Cat despre cine e in sicriu... categoric trebuie sa fie cineva foarte puternic ca sa-l faca pe Madara asa uimit. Poate Eremitul Celor 6 cai? desi e greu de crezut ca a putut sa gaseasca niste ADN de-l lui. Abia astept sa zica

2 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Ori e fratele lui madara ori e Chuck Noriss big grin

| AllyLove a răspuns:

Se pare ca la urma urmei a fost madara