| Eugenia_Andra_1982 a întrebat:

Heloo TPU! Cine stie un film asemanator cu 3msc? !

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Combustion (2013),mai poți să încerci și:Squatters (2014),Tracers (2015)//3 MSC 3 (Por Tu Amor - 16 Dec. 2015)//

| CristinaSNC a răspuns:

"A walk to remember " - finalul este diferit, in rest povestea se asemana cat de cat.

Răspuns utilizator avertizat
| Selciuc_Omer_2000 a răspuns:

1. A tres metros sobre el cielo
2. If only
3. Amarte duele

| Eugenia_Andra_1982 explică (pentru Selciuc_Omer_2000):

3msc e prescurtarea de la tres metros sobre el cielo rolling on the floor

| Hateface a răspuns:

Uita-te la "Always 2011" il gasesti pe filmehd, nu exista film mai frumos ca asta, am plans. E coreean merita, uita-te seara te pui in pat si te uiti singura, sigur te va face sa plangihappy