| Andreeadixi a întrebat:

Help! k-drame, spuneti-mi cele mai tari k-drame, vreau sa ma uit in seara asta la cateva episoade, multumesc! kiss

7 răspunsuri:
| ButterflyGirl a răspuns:

As mai adauga: Dream High, Secret Garden, Personal Taste, Flower Boy Ramyun Shop, Protect the boss etc.

| Thea a răspuns:

Dream high
Heartstrings
protect the boss
city hunter
playful kiss(the best)
you're beutiful(pe care cred ca il stii vazand poza de profil cu Jeremy)
protect the boss
personal taste
marry me mary
secret garden
boys over flower
devile beside you(care e din tailanda dar ii ok)
Prosecutor Princess
Winter Sonata
I Am Sam
Baby-faced Beauty
si multe altele care nu-mi vi acum in minte
sper ca ti-am fost de ajutor

| Kesariona a răspuns:

Hummm.
A love to kill.
Boys over flowers ( duh )
Cinderella man
heartstrings
Springs waltz
http://www.mysoju.com/browse/korean-drama/popular/ si gasesti aici mai multe. ^^

| Andreeadixi explică:

Mutam!

| komadechips01 a răspuns:

Paii : You're beautyfull
Playfull kiss
Heartstrings
Boys Over Flowers
Secret garden... si cred ca-ti ajung daca vrei sa te uiti in seara asta! laughing

| sefy a răspuns:

As mai adugabig grin you're beutifull, playfull kiss, city hunter, my princess, marry me mary, lovers in paris (si muuulte altele) tongue