| Vero1 a întrebat:

Hey all. A urmarit cineva pana la capat "Misterele din sankt-petersburg", serial rusesc difuzat acum cativa ani pe TVR1? Imi puteti spune si mie cum se termina, va rog? Caut de ceva vreme pe net episoadele, dar am gasit doar pana la ep 15 pe youtube, asa ca v-as fi recunoscatoare daca mi-ati spune. Ms multkiss

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
http://www.google.ro/......tp?/search
Cauta si pe wikipedia! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit eu un site pe care sunt postate toate episoadele si pot fi downloadate dar nu au subtitrare deloc