| 2Names a întrebat:

Hey!
Am auzit ca in Spania, pe Disney Channel este un 'serial' cu cei din trupa One Direction.Imi puteti spune si mie cum se numaeste serialul si unde as putea sa il vizionez?

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Cred ca te referi la un episod din iCarly in care au fost invitati baietii de la 1D... episodul cred ca il poti gasi pe vplay

| 2Names explică:

Da, cred ca despre episodul acela vorbea prietena mea din Spania...

| Pisic1998 a răspuns:

Nu este nici un serial..au jucat doar intr-un episod din iCarly, episod care se numeste iGo One Direction. Daca vrei sa-i vezi asteapta pana apare filmul 3D

| Purtan14 a răspuns:

Serialu este pe disney channel si daca vrei sa ii stii numele sunt aici:nini, jake si blake, boboci isteti, rapirea tatalui, uitate sa vezi daca sunt dintre astea funda plzz