| Soowhaat01 a întrebat:

Hey!

Am o intrebare [ pentru fanii Naruto ], sunt episoade cu Naruto pe animax la 8, si la 11. La episoadele de la ora 11, am vazut ca Lee, Naruto si Sakura se duc cu Todoroki, sa'l ia pe unu' Gantetsu si sa'l duca undeva.

Intrebarea mea e : Unde e Sasuke? Ca nu am mai urmarit si nu stiu episoadele actuale.

Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| adrian6 a răspuns:

Sasuke a fost luat de orrochimaru pentru ca are nevoie de el pentru a se reincarna iar cu ajutorul blestemului pe care i la facut. urmareste naruto shippudenwinking

10 răspunsuri:
| FrageAntwort a răspuns:

Dacă îţi aminteşti în a doua parte a Examenului Chunin, Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke şi Haruno Sakura se confruntă în Pădurea morţii cu Orochimaru. La sfârşitul bătăliei Orochimaru îl muşcă pe Sasuke de gat, lăsându-i un semn blestemat şi spunând: ''Cu siguranţă vei veni la mine în căutarea puterii..." Ei bine, asta s-a şi întâmplat, Sasuke a părăsit Kanoha (episodul 109). De aceea nu apare în episoadele despre care vorbeşti tu, din păcate acesta a părasit Satul ascuns între Frunze şi momentan nu ştim dacă se va mai întoarce.

Poţi urmarii episoadele din Naruto şi Naruto Shippuden la următorul link:

http://www.animekage.com/

Vizionare plăcută! :)

| Soowhaat01 explică (pentru FrageAntwort):

Da. Imi amintesc. Cand Sakura a avut grija de amandoi.

Data viitoare cand mai pun o intrebare despre Naruto iti voi da tie fundita.

| edylucky a răspuns:

Sasuke a fugit la orochimaru ca sal antreneze, naruto a incercat sa-l opreasca dar na reusit si il cauta de ceva vreme.MAN dar daca vrei sa urmaresti tot intra pe animekage.ro si uitete la prima serie toata are 220 ep subtitrate in romana si dupa Naruto Shippuden 275 ep ANIMEKAGE>RO
FUNDA?

| Soowhaat01 explică (pentru edylucky):

Sunt fata.

| edylucky a răspuns (pentru Soowhaat01):

Scuze nu m-am uitat imi dai funda pls nu uita intra pe animekage.ro gasesti toate ep din naruto cap coada

| Soowhaat01 explică (pentru edylucky):

Scuze...am dat din greseala la altcineva sad M-am cam grabit.

| Soowhaat01 explică (pentru edylucky):

Dar nu stiu ce are, ca eu urmaresc acum pe site-ul asta http://desenedublate.blogspot.ro/2012/03/naruto-episoadele-83-84-85.html si la episoadele astea numai da episoadele actuale. Decat Naruto Shippuden :|

| Soowhaat01 explică (pentru edylucky):

Si la animekage...nu vad decat Shippuden crying

| Soowhaat01 explică (pentru edylucky):

Gatawinking Am gasit.

| edylucky a răspuns:

Scuze n-am vazut imi dai funda te rog?