| dopmic a întrebat:

Hey Buna! Am inceput sa urmaresc un serial pe euforia se numeste 'Regele Modei' si nu am vazut tot de la inceput deci as vrea sa stiu despre ce este vorba pana in acel serial pentru ca am vazut doar episoadele (14.15.16) Va rog spuneti-mi despre ce este vorba dau Funda! :*:*

Răspuns Câştigător
| axel112 a răspuns:

''este vorba despre un baiat care merge pe mare cu un echipaj si in timpul unui atac el reuseste sa scape ajungand in Americalaughingel acolo se va intalni cu o fata care a lucrat pentru el la fabrica lui din Seul.acolo el va sta la ea si vor incepe sa faca haine ...la moda, ei se vor indragosti...este un film foarte fain il ador l-am urmarit merita vazut!'''-aici a vb soramea care e fan eu nu sunt cu astea