| GEORGE a întrebat:

Hey buna, spuneti-mi si mie niste filme de comedie dar sa nu fie placinta americana sau little man.

Răspuns Câştigător
| Stefan89 a răspuns:

Don't Be A Menace To South Central While Drinking Your Juice In The Hood e cel mai bun film de comedie

7 răspunsuri:
| With0utName a răspuns:

White chicks
The ugly truth
She's the man
The proposal
Guess who
Just married
Rob-b-Hood
Liar liar

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Singur Acasa 1, 2, 3, 4. Cate unele cu Jackie Chan, dar nu le stiu numele big grin

| Takocska a răspuns:

Uita-te la filme cu Bud Spencer si Terence Hill nu as comedii da as filme rupe tot si poti sa razi si o gramadahappy

| Y3aaHH a răspuns:

Bruce Almighty, Liar Liar, Me myself and Irene, Just Visiting,

| alqaeda09 a răspuns:

Paul, Shawn of the dead, Superhero, Superbad, daca iti plac animatiile Toy Story 3, Rango, Despicable me big grin

| beatbox a răspuns:

The hangover 1 si 2 greu de pensionat e pe hbo zombieland Alvin and the Chipmunks nu imi vin in minte

| SebiSStefan a răspuns:

Ti-as recomanda "Home Alone", dar sunt sigur ca l-ai vazut deja, asa ca ai putea sa incerci "You Again".