| Voluntar a întrebat:

Hey, buna tuturor!
Imi amintesc, ca acum ceva anii buni, am vazut un desen, in care era vorba despre Italia, Napoli. Din cate imi aduc aminte, era vorba despre un tip, parca, care, datorita faptului ca a ajutat o batranica, daca nu ma insel, aceasta ii da ca recompensa, ca rasplata, niste oale, care nu erau deloc frumoase. Si, in ciuda acestui fapt, tipul acesta le ia, si, pe parcurs, descopera ca acestea erau fermecate, puteai sa pui orice in oala si faceau exact mancarea la care te gandeai. Si, nu stiu cum se face, ca imi vine in mine si ceva de pizza. Ori e acelasi desen, ori a altul, dar stiu ca era vorba despre un timp care a inceput sa faca pizza, aceasta fiin foarte gustoasa, aruncand in tot orasul. Ma puteti ajuta, va rog? As vrea sa stiu cum se numest filmul, iar daca sunt doua, cum se numesc filmele. Va rog, ajutati-ma! Multumesc mult! happy

3 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

Cel cu pizza este un episod din Totally Spies cu doi frati ce faceau pizza si au acoperit Colosseumul.

| Voluntar explică (pentru Muwz):

Nu, nu era din Totally Spies, stiu sigur, sigur.sad

| CreaţaWsz a răspuns:

E unul singur, si eu il caut. Daca l-ai gasit intre timp da-mi-l si mie te rog frumos.