| BiiBiia a întrebat:

Hey, buna. Uitativa urgent la filmuletele astea si spune-ti-mi ce parere aveti :)):-)) http://www.youtube.com/watch?v=lhA8dMyuqUg si al doilea http://www.youtube.com/watch?v=_3aFcuNA9YM deci ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Mie nu mie mila, unii sunt delasatori, mananca numai fast food-uri, si cand ajung sa aiba 100000 de tone se trezesc

16 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Scarbos...bleacs

| BiiBiia explică (pentru PrintesaGumitaa):

Stiu. Nu? E chiar foarte scarbos. Da dar mi-e si mila de ei. Serios acum. Ia zi nu-i asa?

| BiiBiia explică (pentru PrintesaGumitaa):

Da stiu. Dar unii sau inascut sa fie asa. Da te-ai uitat si la 2-ilea filmulet?

| passarisMB a răspuns (pentru BiiBiia):

Domnisoara sunt lucruri mult mai utile de vizionat decat cel cu femeia aia si nu'i vb de mila ci mai mult de groaza si cel mai bine ar fi sa nu le vedem.cel mai bun lucru este ca atunci cand te uiti in oglinda sa fi fericita si norocoasa de ceea ce vezi.baiatul ala(depak) cu malformatia din nastere e altceva.sunt mii de cazuri globale.asta'i viata, soarta fiecaruia.nu putem fi toti la fel.

| BiiBiia explică (pentru passarisMB):

Stiu domnule.

| passarisMB a răspuns (pentru BiiBiia):

Ma bucur ca intelegi. daca tot vizionezi pe you tube iti arat un tratament impotriva durerilor de cap.asta ca sa te mai inveselesti;)
http://www.youtube.com/watch?v=LdGGB68tlpk

| BiiBiia explică (pentru passarisMB):

Wei tu asta, ia si nu mai fa misto ca nu sunt proasta ca alti. Veziti de viata

| BiiBiia explică (pentru passarisMB):

Scuze nu tie vroiam sa-ti raspund.

| passarisMB a răspuns (pentru BiiBiia):

Nu era vreo iluzie sau vreun apropo la adresa ta.era doar o chestie amuzanta care mi-a trecut prin minte in momentul ala. dar imi dau seama de reactia ta: "anii isi spun cuvantul" nu o lua ca pe o jicnire. la revedere!

| BiiBiia explică (pentru passarisMB):

Mai nu tie vroiam sati trimit raspunsul da hai. La revedere!

| passarisMB a răspuns (pentru BiiBiia):

laughing laughing hai ca mai facut sa rad.credeam ca ti s-a parut preo jicnire acel clip. ok. ma bucur atunci. si nu mai lua in seama ce am scris mai devreme.credeam ca mi-e mi-ai spus. ciao

| BiiBiia explică (pentru passarisMB):

Vai deci nu mai pot. Am ras o gramada prea tare videol. Multumesc!

| passarisMB a răspuns (pentru BiiBiia):

Saracutul de el.prin cate poate trece si cat a rezistat.de... ce sa faci daca asa e ritualul, te supui si mergi mai departe.

| BiiBiia explică (pentru passarisMB):

Corect laughing laughing :-)):-))

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru BiiBiia):

Mie nu mie mila, unii sunt delasatori, mananca numai fast food-uri, si cand ajung sa aiba 100000 de tone se trezesc

| gingergirl1 a răspuns:

Saracii de ei! sad
Doamne fereste!

| BiiBiia explică (pentru gingergirl1):

Normal ca Doamne Fereste big grin