| KatyKat a întrebat:

Ce parere aveti despre acest filmulet? Uitativa, e hazliu.http://www.youtube.com/watch?v=pB20oBWSTZo

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deia a răspuns:

laughing Ce tare e faza cu mondenii.

Respectul meu fata de Inna ca a reusit sa faca atatea si e recunoscuta peste tot, dar de aici pana la compararea cu Beyonce si Lady Gaga rolling on the floor. Nu exista comparatie.
Lady Gaga are o voce superba, Beyonce la fel, in schimb Inna... nu stiu ce sa zic am auzit-o live si... NU se compara.

Parerea mea happy.

| deia a răspuns:

"Muaaaaa'" o canta Inna bine, dar gandeste-te Beyonce are o voce wow are in spate ani grei de munca si lady Gaga ai vazut ce voce are. ( Asculta si Speechless live )

Cum am mai spus : respectul meu pentru ce a realizat Inna, mai ales ca reprezinta tara noastra.
Inna are voce dar nu ca Beyonce sau Lady Gaga.

Si sa stii ca si m ie imi place Inna, dar asta e parerea mea happy.

| deia a răspuns:

"Muaaaaa'" aa rolling on the floor nu am inteles ce vroiai sa spui.
E evident ca si calculatorul o ajuta pe Inna laughing. Cand canta live se aude si melodia in fundal, in schimb la B. si L. G nu.
Mie sincer, imi place unele melodii ale Innei, nu o critic, da sustin ca nu se compara.happy

| KatyKat explică:

Deia... cum adica nu se compara, vrei sa spui ca cinta rau (Inna),, happy
Respect, Inna nici engleza nu stie, haha, cum de cinta cintecele engleze, Hot, Love, hahaaaa...Inna esti o pitipoanca!
Kiss-me-love-me. Inna nu are voce, ea cinta cu ajutorul calculatorului, deci si a cintat de vreo 2-3 ori live, ce ca nici nu stie cuvintele de la piesa. xD
fefesiatat. e super, banuiam eu, ca o sa iti placa, si ti-a placut, respect!

| KatyKat explică:

Pai da big grin mie imi place cum cinta ea, o ador, doar ca lumea are dreptate si trebuie sa ii sustin.winking

| LoVeLy_3874 a răspuns:

Da Inna are voce dar pasi i-a uitat acasa... le iubesc:GAGA si BEYONCE