| Cris1Rebe a întrebat:

Hey! Buna! V-ati uitat la comedia Valentine's Day? ce parere aveti?:*

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Absolut! E una dintre cele mai tari comedii din lume.Imi place cel mai mult cand vine aia la petrecerea "Anti Valentine's Day" si loveste pinnata cu mingea de baseball!laughing

1 răspuns:
| Shatteredx a răspuns:

Dincolo de faptul ca e un adevarat cocktail de staruri nu am mai văzut un alt film cu atat de multi actori cunoscuti, nu neaparat si buni dar cunoscuti (Jessica Alba, Kathy Bates, Jessica Biel, Patrick Dempsey, Jamie Foxx, Jennifer Garner, Queen Latifah, Asthon Kutcher, Julia Roberts, Anne Hathaway, etc. ) – Cam slab happy