| doaarofata a întrebat:

In curand se apropie Valentine's Day, ce faceti? Aveti un plan? Ce parere aveti de sarbatoarea asta?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Sa fie cu fericire pentru cine o sarbatoreste, eu stau singur happy

28 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Crede-ma ca am altfel de necazuri pe cap si pe ce sa cheltuiesc bani.
Sunt genul ce inca mai spune te iubesc la ore fixe dar nu mai sarbatoresc ziua indragostitilor decat foarte rar cand nu am altceva mai bun de facut.

| SilentRain a răspuns:

Imi tai unghiile
Nu, sunt inutile
Aceeasi parere pe care o am si despre parlamentul Romaniei

| OldSoul a răspuns:

Uhm, abia il astept.
O sa-mi scot iubita la o cina romantica in oras.
As face-o mai des, dar de cand au scumpit astia combustibilul...

| CleanHeart a răspuns:

Ma imbrac frumos si stau acasa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ma gandeam sa-mi cumpar un sniper si sa folosesc fiecare trandafir pe care-l vad pe post de tinta ( cu precizia nu stau prea bine dar ce se poate intampla rau?! day dreaming ) sau sa ma uit la desene si sa mananc pufarine, grea decizie. straight face
O ador, ce poate sa fie mai minunat decat o zi in care sa-ti arati dragalasenia cumparand porcarii la suprapret? De-abia astept sa vina si 1 martie ca sa fie strazile pline de tarabe cu plastic, ieii love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din hahalerele mai sus care spun ca este o prostie, ma intreb cate ar vrea sa aiba si ele un hahaler ca sa le aduca un buchet de flori in dinti pe 14 dar se dau mari neinteresate laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Termina-te ba cu prostiile astea. Ai o varsta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce "ba"? Iara esti suparat si te iei de saracul de mine? Fugi in alta parte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vad de ce sugerezi altora ca "Valentaine" e zi importanta si ar trebui sa se simta prost ca n-o serbeaza ca n-au cu cine. Iar aia care au chiar sunt de tot rasul daca fix intr-o zi isi gasesc timp de diverse "tratamente".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum iar joci pe "domnul corect". I get it...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți corectez răutatea. Parca meriti sa iti mai scrantesti un picior de Valentaine si sa stea prietena la căpătâiul tau. Ziua ideala de Valentaine. laughing
Eu sugerez doar sa te prefaci de data asta. Pentru mai putine pagube.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Faza haioasa e urmatoarea. La ce parere au astia de pe aici despre mine, asa prost de gura (sau in general laughing ),"sexist", nenorocit fara inima etc etc, tot am pe cineva de atatia ani pe cand astia mor dracu singuri. Si acum ma refer la una cu hamsteri in special laughing. Deci lasa, sa cad din nou la pat. Nu e nenorocire, are cineva grija de mine tongue pe cand altii, nu trece nici dracu pe la ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Avand in vedere voturile "pozitive" se pare ca adevarul doarE rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar și ustură.batting eyelashes

| PumpkinDoll a răspuns:

E o zi *** ca oricare alta

| Alfred0703 a răspuns:

Ma uit la PSG - Real Madrid. Hai PSG!

| Drimmero a răspuns (pentru Raniaa):

Comerciala, dar cineva tot o sa se bucure de ea, cineva care are ce imparti cu persoana de langa.

| Raniaa a răspuns (pentru Drimmero):

De când este nevoie de o dată "oficială", pentru a celebra iubirea?!

| Drimmero a răspuns (pentru Raniaa):

De niciuna, dar banul se face si din 'iubire', doar nu negai si asta!

| Raniaa a răspuns (pentru Drimmero):

Ironia sorții.

| Drimmero a răspuns (pentru Raniaa):

Ce vrei...e si asta o afacere, una mare.

| VictorFenrir a răspuns:

N-am niciun plan
O parere proasta in general pentru ca e multa ipocirzie la mijloc

| Aslam a răspuns:

Hmmm... Nu este nevoie de o sarbatoare ca sa ii faci un cadou partenerei/ partenerului. Gesturile frumoase poti sa le faci si zilnic, nu doar o data pe an, de Valentines Day. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| gandurisiopinii a răspuns:

Da, am planuri. Mă îmbrac frumos, stau acasă și mă îndop cu ciocolată... singur. happy

| BRDBRD a răspuns:

Ca nu exista pentru cei singuri