| Octaviana_9832 a întrebat:

Hey! Care a vazut toate cele 6 parti ale Comediei American Pie? happy.
Cum vi s`a parut filmul?hee hee

4 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Fff tari toate partile...comedii 100%
mie una imi plac cele mai mult cele cu steve talley :X joaca f bine

| Adina_3463 a răspuns:

Sunt super, doar ca ultimul"Book of love" m-a cam lasat rece.
cred ca motivul ar fi interpretarea noului Stifflerlaughing imi placea mai mult cel din primele 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, le-am vazut.big grin

Mi s-au parut pline de umor, de viata.
Mie mi-au placut! big grin

| alexutu001 a răspuns:

Buna, cel mai tare film realizat, evidentiaza rebeliunea noastra a adolescentilor, ar trebui si la noi in tara un colegiu de astalaughing :*