| LissLiss a întrebat:

daca as vrea sa ma uit la Fast&Furios6, voi intelege filmul in totalitate chiar daca nu am vazut celelalte parti? E nevoie sa ma fi uitat si la celalalte? Si apropo, cum vi s-a parut filmul? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Nu e necesar să te uiți și la celelalte ca să înțelegi, ci doar dacă acesta îți place foarte mult, atunci vei simți nevoia să vezi și restul.Iar ca părere, da, filmul este destul de dotat, abundă de efecte, evident în stilul dintotdeauna al acestei serii.Muzica și ea foarte bună și mi se pare normal acolo unde sunt atâtea mașini tari și atâta adrenalină.Iar actorii sunt super.

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

F&F6 e un film sec, genul de film pe care il urmaresti numai ca sa treaca 2 ore din viata ta, cu care oricum n-aveai prea multe planuri.
O prostie colosala, la care cred ca si Chuck Norris s-a inchinat.

| Nume2 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa te uiti decat la 5 restul nu cred ca conteaza... iar filmul... 10+ happy

| marktheshark a răspuns:

Nu prea au legatura intre ele, oricum ultimele(5, 6) sunt cele mai reusite.

| Eu_Vali_1993 a răspuns:

L-am vazut la cinema si e un film foarte foarte bun, are legatura cu celelalte serii deci in principal ar fi indicat sa le sti si pe restul filmelor sa faci legatura, o sa fie anumite secvente in care sunt legaturi din celelalte filme!